Друзі! Ми раді,що Ви завітали на сторінку нашого сайту!

Про себе ми можемо, звичайно, розповідати нескінченно, але все-таки виявимо розумну скромність і зазначимо тільки найважливіше.
Ми вважаємо, що при вивченні англійської мови студент, викладач і адміністрація школи English Group - це єдина команда, яка спільно рухається до спільної мети.

професійні викладачі англійської мови

У нас лише професійний викладацький склад.

Це важливо надзвичайно. У нас не працюють студенти, викладачі без досвіду і без спеціальної освіти!
Ми проводимо дуже ретельний відбір та тестування і по праву пишаємося нашим викладацьким складом, де є місце тільки професійним педагогам і носіям мови з лінгвістичною освітою.

комунікативне викладання англійської

Використання комунікативної методики.

Наші студенти починають говорити вже майже з першого заняття, тому що 75% часу на уроці відведено на практику - граматика, словник подається з використанням комунікативних ігор та завдань, закріплюється за допомогою живого відпрацювання.

вивчення англійської в гарній атмосфері

Захоплюючий навчальний процес у відмінній атмосфері.

Ми зацікавлені в тому, щоб наші студенти зберігали мотивацію до вивчення мови аж до досягнення потрібного результату. Тому прагнемо створити умови, при яких навчання буде доставляти їм приємні емоції. Ми проти суворої і вимушеної обстановки на заняттях, уроки у нас проходять легко і навіть дуже весело, що особливо важливо, якщо дитина займаєтеся після загально-шкільної роботи, коли вже складно сконцентруватися. Ми це добре розуміємо та допомагаємо.

доступна вартість вивчення англійської для дітей

Високий рівень навчання за доступними цінами.

Ми прагнемо бути кращими за розумні гроші, надавати доступні ціни кожному нашому клієнту. Хороша освіта не обов’язково повинна бути дорога, ми вважаємо, що вона повинна бути доступна та якісна.

лояльність під час вивчення англійської

Лояльність до клієнтів.

У всіх можуть трапитися раптові фінансові труднощі, але це не повинно заважати процесу навчання, тим більше переривати його. Ми завжди йдемо на зустріч нашим студентам, пропонуємо їм індивідуальні знижки, розстрочку, а також поетапну оплату. Прагнемо бути кращими та надавати приклад іншим.

вивчати англійську поруч

Розташування у загальноосвітній школі.

Ми офіційно знаходимось у загальноосвітніх школах, тому школярам після загально-шкільної роботи лише потрібно завітати для навчання до наших класів.

Ми працюємо лише на результат!

Чекаємо на Вас!

Made with