Англійськадля дошкільнят

Чисельні проведені вченими дослідження показують, чим раніше дитина починає знайомитися з іноземною мовою, тим краще!

Англійськадля дошкільнят

Чисельні проведені вченими дослідження показують, чим раніше дитина починає знайомитися з іноземною мовою, тим краще!

англійська для дошкільнят

Коли та як починати вчити іноземну мову?!

Це не означає, що дитина дошкільного віку має або здатний зазубрювати граматичні правила і правильно застосовувати їх. У такому віці навчання відбувається на інтуїтивному рівні, за допомогою природних процесів пізнання мови. Малюк, як губка, вбирає з навколишнього світу інформацію, яку з часом навчитися застосовувати.
Вивчення англійської мови, розпочате в дитячому саду, піде тільки на користь вашої дитини і вже через кілька місяців принесе істотні результати!
У дитячих групах English Group використовуються спеціальні методики, які допоможуть швидко освоювати матеріал та зрозуміти викладача.

Ми націлені на результативне навчання та допомогу дитині у вивченні англійської мови!

англійська мова для дітей дошкільного віку

Педагоги English Group обов’язково враховують вікові особливості дітей, їх здатність концентруватися та бути зосередженими.

англійська мова для дошкільнят

Основною організаційною формою занять є гра. У процесі такої гри залучаються не тільки букви алфавіту, але і різноманітні віршики, лічилки, пісеньки.

заняття з англійської мови для дошкільнят

Така методика вважається сприятливою для вивчення іноземної мови дошкільнятами. Таким чином у дитини формується природна потреба у мові.

Чекаємо на Ваш дзвінок!

Мережа шкіл English Group з радістю допоможе організувати вивчення англійської для дітей дошкільного віку у дитячих садках або у наших групах.

Made with